ESTETINĖ MEDICINA IR GROŽIS KIEKVIENAM

PADOVANOKITE GALIMYBĘ RINKTIS.

Jei ieškote prabangios dovanos savo mylimiesiems ar tiesiog norite nustebinti artimą žmogų, padovanokite specialistės Linos Blažės paslaugų kuponą, kuriuo ne tik nustebinsite ir pradžiuginsite, bet ir suteiksite galimybę asmeniškai išsirinkti procedūrą pagal pageidavimą ar poreikį. Dovanų kupone tereikės nurodyti vardą bei dovanojamą sumą, už kurią kupono savininkui bus atlikta jo paties pasirinkta arba specialistės rekomenduojama procedūra.

Įsigydami kuponą, galite iš karto su specialiste nutarti, kokią procedūrą dovanosite ir tai pažymėti kupone. Tokiu būdu, kupono savininkas jau žinos apie jam dovanojamą procedūrą, o jos laiką, eigą/atlikimą bei kitus klausimus su specialiste galės aptarti telefonu.

Kilus bet kokiems klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu +37068501082 arba el. paštu info@veidokorekcijos.lt

Gražių ir malonių akimirkų su gydomosios ir estetinės medicinos specialiste Lina Blaže!

ELEKTRONINIS DOVANŲ KUPONAS

Patogus dovanos įsigijimas bei įteikimas – kuponą įsigyti galite iš bet kurios pasaulio vietos, o Jums pageidaujant, elektroninis kuponas su sveikinimu tiesiogiai bus nusiųstas gavėjui elektroniniu paštu.

Moters grožis – labai trapus ir subtilus dalykas, kuris su kiekvienu gyvenimo tarpsniu keičiasi. Tai įtakoja ne tik genai, bet ir mus supanti aplinka, gyvenimo būdas. Mano kaip specialistės užduotis yra padėti kiekvienai moteriai atgaivinti laiko ir aplinkos paveiktą odos grožį bei jį puoselėti.

LINA BLAŽĖ

Gydomosios ir estetinės medicinos specialistė